Rijnmond Cup 11/12

Eerste ronde (regio 1.1)
18-10-11: Jodan Boys           - Hermandad            15- 0  ( - )
Doelpunten:  ?
Gele kaart:  -
Rode kaart:  -
Toeschouw.:  ?
Opstelling Jodan Boys: Michael de Leeuw, Edwin van Straten, Mick van der Kaa,
Kelvin Potuijt, Tim Roggeveen, Jesse Wiltink, Terry de Mello,
Jan Willem Schep, Daniel da Cruz, Remco de Rijk, Adil Akanaoui.
Wisselspelers: Otman Benjafaar, Stefan Bos.


Overige wedstrijden:
10-10-11: SDV                  - DCV (za)              0- 4
11-10-11: Nieuwerkerk*         - NOC Kralingen         0- 0*
          SVS (za)             - Perkouw               6- 0
18-10-11: Aelos                - Capelle               2- 8
          Alexandria '66       - sv Gouda (zo)**       3- 0
          BVCB                 - Mozaiek               6- 3
          CKC                  - Antibarbari           4- 1
          Dilettant            - fc Maense             1- 3
          Hillegersberg        - XerxesDZB (zo)        1- 2
          Lekkerkerk           - Sparta AV*            3- 3*
          Leonidas (za)        - Leonidas (zo)         0- 5
          Ommoord              - cvv Zwervers          0- 4
          Real Parbo           - Schoonhoven           3- 8
          Soccer Boys (za)     - DCV (zo)              4- 0
          Stolwijk             - SVS (zo)              4- 6
          TOGB                 - Swift Boys            3- 0
          VOC                  - Excelsior Rotterdam   5- 3
          XerxesDZB (za)       - HOV/DJSCR            15- 2
          Zestienhoven         - Berkel                1- 3
25-10-11: Spirit               - VVOR                  2- 1
          * wint na strafschoppen ** trekt zich terug uit het toernooi
De volgende clubs uit regio 1.2 zijn door:
BVCB, CION, CWO (zo), Delta Sport, Excelsior '20, Excelsior Maassluis,
GLZ Delfshaven, HVC '10, JHR, Neptunus (zo), PPSC, Steeds Hoger,
SVDPW en Zwaluwen.



Tussenronde (regio 1)
15-11-11: Zwaluwen             - Excelsior '20 *       1- 1
24-11-11: HVC '10              - CION                  6- 0
          * wint na strafschoppen



Tweede ronde (regio 1)
13-12-11: Jodan Boys           - Deltasport **         3- 0  (NVT)
Doelpunten:  NVT
Gele kaart:  NVT
Rode kaart:  NVT
Toeschouw.:  NVT
Opstelling Jodan Boys: NVT
Bijzonderheden: Deltasport heeft zich teruggetrokken uit het toernooi.


Overige wedstrijden:
06-12-11: BVCB                 - cvv Zwervers          3- 1
          Excelsior '20 *      - DCV (za)              2- 2
13-12-11: Alexandria '66       - TOGB                  1- 0
          Berkel               - Steeds Hoger          5- 0
          CKC                  - CWO (zo)              1- 2
          JHR                  - Maense                5- 2
          Leonidas (zo)        - HVC '10               2- 0
          Neptunus Schiebroek  - Nieuwerkerk           1- 0
          Schoonhoven *        - SVDPW                 1- 1
          Soccer Boys          - PPSC **               3- 0
          Sparta AV            - Excelsior Maassluis   0- 2
          SVS (zo)             - Capelle               1-10
          SVS (za)             - Spirit                1- 4
          VOC                  - GLZ Delfshaven        4- 3
17-12-11: Xerxes DZB (za)      - Xerxes DZB (zo)       4- 1
          * wint na strafschoppen ** trekt zich terug uit het toernooi



Derde ronde (regio 1)
24-01-12: Neptunus Schiebroek  - Jodan Boys            0- 4  ( 0- 1)
Doelpunten:                                 34 Sander van Gool
                                            63 Kees Graafland
                                            66 Adil Akanaoui
                                            73 Sander van Gool
Gele kaart:  1 speler
Rode kaart:  -
Toeschouw.:  65
Opstelling Jodan Boys: Marvin Straver, Maarten Cieremans (46' Jesse Kok), Leroy Brank,
Mark Veerman, Ahmed Ali, Osvaldo de Pina (46' Kees Graafland),
Remco de Rijk, Bram van Loon, Sander van Gool,
Jan Willem Schep (11' Adil Akanaoui), Mo Bellahcen.


Overige wedstrijden:
24-01-12: Alexandria '66       - Excelsior '20         4- 3
          Berkel               - Soccer Boys           3- 2
          CWO (zo)             - Schoonhoven           1- 2
          Excelsior Maassluis  - VOC                   5- 4
          Leonidas (zo)        - JHR                   0- 2
          Spirit               - Capelle               1- 4
          XerxesDZB            - BVCB                  7- 1



1/8 finales
06-03-12: Jodan Boys           - Hellevoetsluis         3- 1  ( 2- 1)
Doelpunten:   5 Daniel da Cruz              28 ?
             13 Adil Akanaoui
             78 Remco de Rijk
Gele kaart:  Gino Mulder
Rode kaart:  -
Toeschouw.:  115
Opstelling Jodan Boys: Marvin Straver, Michel Verkaik, Jesse Kok (46' Mick van der Kaa),
Mark Veerman (46' Ahmed Ali), Tim Roggeveen, Bram van Loon,
Gino Mulder, Jesse Wiltink, Daniel da Cruz, Adil Akanaoui,
Mo Bellahcen (16' Remco de Rijk).


Overige wedstrijden:
06-03-12: Barendrecht          - Alexandria '66        5- 0
          Berkel               - Capelle               1- 1
          JHR                  - Excelsior Maassluis   0- 4
          Pernis               - ASWH                  2- 6
          Schoonhoven          - PFC                   2- 4
          Smitshoek            - RVVH                  6- 3
          XerxesDZB            - Kocatepe              6- 0



1/4 finales

03-04-12: PFC                  - Jodan Boys            1- 0  ( 0- 0)

Doelpunten:  46 Brian Meijninger
Gele kaart:  ?                              Mark Veerman
                                            Daniel da Cruz
                                            Jan Willem Schep
Rode kaart:  -
Toeschouw.:  80
Opstelling Jodan Boys: Michael de Leeuw (46' Marvin Straver), Bram van Loon, Jesse Kok,
Ahmed Ali, Mark Veerman (46' Michel Verkaik), Osvaldo de Pina,
Daniel da Cruz (77' Roald Heerkens), Leroy Brank, Jan Willem Schep,

Sander van Gool, Gino Mulder.

 

Overige wedstrijden:
07-04-12: Excelsior Maassluis  - XerxesDZB             2- 3
10-04-12: Smitshoek*           - ASWH                  2- 2
17-07-12: Capelle              - Barendrecht*          2- 2
          * wint na strafschoppen.



1/2 finales
08-05-12: PFC                  - Barendrecht           3- 0
          Smitshoek            - XerxesDZB             3- 2



Finale
02-06-12: PFC                  - Smitshoek              -