Eerste ronde (regio 1):
 
Overige uitslagen eerste ronde (regio 1):
14-10-14: CWO                  - SVV (zo)              8– 0
          Maense               - Gouderak              4– 3
          VFC                  - Victoria’04 (zo)      6– 1
          SVV (za)             - Olympia               0– 1
          Blijdorp             - Sparta (av)*          2– 2
          SVDPW                - Hillegersberg (za)    6– 1
          VOC                  - DCV                   1- 3
          Zwaluwen             - GLZ/Delfshaven*       1– 1
          Groeneweg            - Dilettant             2- 1
          Zwarte Pijl*         - Steeds Hooger         1– 1
          Alexandria’66        - Deltasport            0– 3
          SVS                  - NOCKralingen (zo)    11– 2
          Excelsior Maassluis  - CION                  3– 1
          Ommoord              - HWD                   3– 0
          SDV                  - Excelsior Rotterdam   0– 2
          Spirit               - Leonidas (zo)         1– 3
          Hermandad            - Neptunus-Schiebroek   0- 9
          ONA                  - Nieuwerkerk           0– 3
          GGK                  - Stolwijk              0– 1
          TOGB                 - XerxesDZB (zo)        6- 1
          VVOR                 - BVCB                  1– 3
          HOV/DJSCR            - Moerkapelle           4- 1
          Hargasport           - Antibarbari           0– 9
          Hillegersberg (zo)   - Perkouw               3– 7
          Capelle              - Schoonhoven           9– 1
          XerxesDZB (za)       - AGE                   3– 0
          Gouda (za)           - Maasdijk              3– 2
          Haastrecht           - Voorwaarts            3- 0
          Gouda (zo)           - Swift Boys            3- 2
          CKC                  - VOB                   6– 2
          HBSS                 - CVV Zwervers          2– 7
          DONK                 - Berkel                3- 4
          PPSC                 - JHR                   3- 2
          Lekkerkerk           - Leonidas (za)         3- 2
          Zestienhoven         - Excelsior’20          1- 6
 
Tweede ronde (regio 1):
Overige uitslagen tweede ronde (regio 1):
25-11-14: gc&fc Olympia       – Maense                5– 0
          Ommoord             – Gouda (za)            3– 0
          Groeneweg           - Perkouw               2– 1
          HOV/DJSCR           - Excelsior’20          5– 0
          SVS                 - CWO                   3– 1
          Deltasport          - XerxesDZB (za)        3– 3
          Sparta (AV)         - Antibarbari           3– 2
          VFC                 - PPSC                  3– 1
          Excelsior Maassluis - Excelsior             4– 0
          Berkel              - DCV                   1– 4
          Gouda (zo)          - Capelle               1– 5
          Leonidas (zo) (wns) - SVDPW                 0– 0
          CKC                 - Zwarte Pijl           5– 2
          TOGB                - Neptunus-Schiebroek   4– 1
          CVV Zwervers        - Haastrecht            3– 1
          BVCB                - Nieuwerkerk (wns)     1– 1
          Lekkerkerk          - Stolwijk              3– 0
 
Derde ronde:
Overige uitslagen derde ronde (regio 1):
24-02-15: Hellevoetsluis      – CKC                   1– 2
          Melissant           - Groote Lindt          0– 2
          CVV Zwervers (wns)  – SVS                   1– 1
          Brielle (wns)       - TOGB                  3– 3
          Besiktas            - Poortugaal (zo)       1– 2
          IFC (zo) (wns)      - Spartaan’20 (zo)      1- 1
          Piershil            - Sparta (AV)           5– 3
          Barendrecht         - Ommoord               3– 1
          Deltasport          - gc&fc Olympia         3– 0
          Spijkenisse         - OVV                   4– 1
          SSS                 - fc Vlotbrug           0– 3
          Heinenoord          - Strijen               4– 1
          DCV                 - Nieuwerkerk           4– 3
          Leonidas (zo)       - SHO (wns)             1– 1
          HOV/DJSCR           - Lekkerkerk            0– 7
          ASWH                - Rijsoord              5– 1
          Capelle             - VFC                   5– 0
          RVVH                - IJvv de Zwervers      7– 0
          Excelsior Maassluis - Groeneweg             5– 0
 
Tussenronde:
Overige uitslagen tussenronde:
25-03-15: Portugaal (zo)       - CKC                   5- 1
          Excelsior Maassluis  - Piershil              6- 0
          ASWH                 - Capelle               2- 0
 
1/8 finale:
Overige uitslagen 1/8 finale:
25-03-15: fc Vlotbrug         - CVV Zwervers          3- 2
          DCV                 - Deltasport            0- 2
          Barendrecht         - SHO                   6- 1
          Spijkenisse (wns)   - ASWH                  1- 1
          Groote Lindt        - RVVH                  0-10
          IFC (zo)            - Portugaal (zo)        0- 2
          Excelsior Maassluis - Heinenoord            3- 0
 
1/4 finale:

Overige uitslagen 1/4 finale:
21-04-15: Spijkenisse          - RVVH                  3- 2
21-04-15: fc Vlotbrug          - Barendrecht           2- 7
28-04-15: Deltasport           - Excelsior Maassluis   1- 0
 
1/2 finale:
Overige uitslagen 1/2 finale:
19-05-15: Barendrecht          - Spijkenisse           4- 3

 

Finale: